| emma_7432 a întrebat:

Oare sa-mi pun tapet la camera, sau sa o vopsesc?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu ai igrasie pune tapet

| AnonimaOk a răspuns:

Mai bine o vopsesti ca arata de o mie de ori mai bine si mai natural. In plus, tapetul va sfarsi botit, invechit, rupt etc.

| riri_6194 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti pui tapet in camera, doar pe un perete si pe restul sa ii vopsesti. Acum depinde, daca ai multa mobila in camera sau ai camera mica, mai bine vopsesti peretii, si poti sa mai lipesti tapeturi dinacelea mici, de decor. Succes:*

| Helenèa a răspuns:

Tapetul e mai elegant mai sofisticat, ii da un plus camerei.

| Valy_4208 a răspuns:

Mai bine sa o vopsesti cu culoarea ta preferata (camera mea este bleu, dar daca vrei poti sati vopsesti camera verde pentru ca este o culoare relaxanta cum vrei tu) sper ca te-am ajutat

| FrumoazaDya a răspuns:

Pai daca sunt modele frumoase la tapet uneti tapet daca nu varuiesteo eu porefer varul roz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alegi si uh un rasp castigator te rugam frum :X

| Dr3amBoy a răspuns:

Tapet...daca vei vopsi de mai multe ori camera,nu o sa-ti placa rezultatul, modele de tapete vor mai aparea mii, si sunt sigur ca multe o sa-ti placa si le vei putea schimba ft simplu

| irina_6529 a răspuns:

Tapet ca se poarta cu, culoare da toata lumea