| 009 a întrebat:

Oare se indragostesc baieti de mine pentru ca sunt o ciudata? un baiat mi-a spus ca ma place pentru ca sunt mai curajoasa dect celelelte fete, ca sunt de treaba si ca am simtul umoruluivoi ce credeti

FUNDA!

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De neînţeles suntem cu toţii, ciudaţi pe aici pe acolo iar pasibili îndrăgostiţi!
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

In primul rand, baietii, nu se indragostesc din prima, ci sunt atrasi de aspectul fizic. Iubirea intervine in timp. Unii baieti te simpatizeaza pentru ca vad in tine ceea ce cauta ei la o fata. In cazul tau, simtul umorului, curaj (sper ca in sensul bun al cuvantului) si esti de treaba. Nu-mi pari ciudata deloc.
As face unele rectificari in textul tau de mai sus, dar ma abtin.

| nobody_9468 a răspuns:

Si eu am anumite obiceiuri ciudatestraight face. Anumite persoane ma fac nebuna, dar nebuna asa cum sunt ele ma adorahee hee.
Esti altfel fata de toate, e bine asta! Eu una am stilul meu de a agata un baiat, acum ceva timp venea un tip la scoala mea, pe la fetele care-l cunosteau, nha...era in cautare.Toate fetele au sarit pe el{eu am zis ca daca o fi sa ma placa e ok, daca nu, mai sut baieti!}, eu am fost singura care l-am luat altfel.In loc sa-l cuceresc, eu ii ceream bicicleta sa ma plimblaughing, sau... ii ziceam"uite, tipa aia iti place? daca vrei te combin eu cu ea!", facem misto de el-dar in acelasi timp flirtamwinking. Si tipul a vrut sa fie cu mine pana la urma! Insa ma razgandisem eulaughing.

Bafta.

| NuAmHabar a răspuns:

Pai se poate sa te placa pentru cum te comporti, sau poate ti-a zis asta doar pentru ca ii e rusine sa iti spuna ca ii place si cum aratiwinking (poate! )

| mymy a răspuns:

Poate... poate nu
dar cred ca da
e bine sa fi ciudata sa nu fi ca celelalte (Ai ceva special) si ii atragi pe baieti ceea ce este super
mult noroc in continuare
bafta!
pupici :*

| Narcysa a răspuns:

Trebuie sa fi tu insuti! Nu incerca sa te porti altfel pentru. ca celelalte fete nu sunt ca tine.Esti unica si iti garantez ca baiatul acela a gasit o adevarata comoara in inima ta...

| Adina a răspuns:

Mie unele fete imi zic` ca`s ciudata x_X
Adica.mai nebuna asabig grin glumeata.
Eu zic ca`i okwhistling
Adica nu prea ma pot schimba...sau poate candvastraight face
Si faza ca ti`o zic ca ai ceva special.nu stiu...ca majoritatea toti ne zic asa...la fiecare in parteoh go on
Si e normal...toate suntem diferite:]
E posibil sa te placa love struck Poate chiar sa te iubeascatongue
:*

| xNirvana a răspuns:

Hehe si eu is ciudata xD
adica ciudata menas- glumeata si nebunatica :o
Si majoritatea baietiilor le plac fetele curajoase si funny
Eu zic, ca e ok sa iesi din anonimat si sa fii mai speciala happy

| Ella_1816 a răspuns:

Esti mai speciala decat celalalte fetetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine`o tot asawinking tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

fata tu nu trebuie ca sa procedezi asa trebuie ca sa ai zambesti lui si daca nu te va baga in seama si nua ti va raspunde la rambet si te intreaba cui i`ai zambit trebuie ca sa-i spui ca i`ai zambit celuilalt din spatele lui ok! o sa mearga incearca macar
(nu te obig ) luati id meu andreea.alex10