| 009 a întrebat:

Oare se indragostesc baieti de mine pentru ca sunt o ciudata? un baiat mi-a spus ca ma place pentru ca sunt mai curajoasa dect celelelte fete, ca sunt de treaba si ca am simtul umoruluihappyvoi ce credeti

FUNDA!tongue

Răspuns Câştigător
| NeXt_6616 a răspuns:

Mai fiecare persoana are propria charisma propriile atuuri pe care stiu sau nu sa si le scoata in evidenta, faptul ca esti mai curajoasa nu face decat sa ii faci lui treaba mai usoara, poate sa te citeasca mai bine si prin simplul fapt ca ii arati ca ai incredere in el se simte si el mai comfortabil in preajma ta, si asta nu poate fi decat foarte bine happy

8 răspunsuri:
| flory_9483 a răspuns:

Normal ca te plac baietii, acel baiat a vazut in tine ce nu a vazut la alte fete, adica curajul.Fiecare persoana e deosebita in felul iei, si suntem diferiti unii de altii. Ii place de tine pentru ca te a vazut deosebita si diferita de celelalte.multa bafta

| Jeremy1 a răspuns:

Una e sa se indragostesca de tine, alta sa te placa. Te contrazici.

| 009 explică:

Bico... 26 ala vine de la varsta sau de la zi? nu stiu ma mai gandeschappyjojo_maria_97

| 009 explică:

Next, vorbesti fff frumoshappy

| karrinna a răspuns:

Fiecare cu caracterul lui nu trebuie sa te schimbi TU sa te placa baietii love struck

Fi exact asa cum simti si vrei nu trebuie sa asculti ce zic alti

| andreeaw a răspuns:

Cu siguranta fiecare dintre noi am avut o perioada in care ne-am simtit "ciudati". daca mai gasim si alti "ciudati" compatibili, inseamna ca suntem pe drumul cel bun. nu esti o ciudata, e clar. daca ai curajul sa spui lucrurilor pe nume e f bine, dar sa ai grija, pentru ca este o lama cu 2 taisuri. sa-ti porti mereu de grija si vei ajunge f bine. trust me happy

| BiCo a răspuns:

Pai nu te cun daca te-as cunoaste tziash zice happyhappy daca vrei sa vb baga id mew YM!: djseby26

| BiCo a răspuns:

daca vrei sa vb baga id mew YM!: djseby26