| Nextone a întrebat:

Oare sunt prea inalta pentru tocuri? Am 1, 74 si cu tocuri cam 1, 78-1, 80.Nu ma simt prea bine cu tocuri am impresia ca sunt prea inalta, cum sa scap de asta? Partenerul meu are 1, 78-1, 80, este vreo problema daca sunt egala cu el cand am tocuri? Multumeschappysi Paste Fericit tuturor!happy

Răspuns Câştigător
| AndreiC a răspuns:

Parerea mea e ca nu e nicio problema. Foarte bine faci ca porti. Cu toate ca nu sunt cei mai comozi pantofi din lume sunt cu siguranta cei mai sexy din punctul de vedere al barbatilor (cel putin al meu). De aceea, cred ca pe partenerul tau il vei face mandru. Daca erai mai mare cu un cap decat el era poate putin ciudat...

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu are nimic daca esti egala cu el. Arata mai bine o tipa egala, decat una mai scunda. Acum, incearca sa nu iei tocuri exagerat de mari, cat sa ajungi pe la 1, 78/1, 79 chiar 1, 80 ajunge.
O zi buna si sper sa-ti fi fost de folos!

| DarkShina5566 a răspuns:

Pai daca te dranjeaza sa porti tocuri, nu purta, nu este nicio problema din punctul meu de vedere. Oricum esti inaltawinkingsi e bine. Unele femei sunt mici de inaltime si de aceea poarta tocuri foarte inalte.winkingFaci cum crezi tu ca iti e mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ai pute sa porti tocuri fara nici o problema! Ce are daca esti mai inalta? Sunt unele vedete care poarta tocuri de 18 cm iar cu tocuri au o inaltime de 1, 88cm!

| ionela_5011 a răspuns:

Nu este nici o problema...chiar si daca esti mai mare ca el nu are nimic...

| litere a răspuns:

Nu cred ca este vreo problema. Daca ar fi nu am s'ar mai gasi pantofi cu tocul de 15 si numar 41. 41 cu siguranta nu poarta o fata de 1, 60m, ci una ce depaseste1, 75m.
Eu am 1, 77m si pentru banchet tocmai mi-am cumparat pantofi cu tocul de 13 cm:d...