| Sandrix a întrebat:

Vi se pare ca sunt prea inalta pentru varsta mea? Am 16 ani si 1.73 deja si nu stiu, mereu am impresia ca sunt prea inalta. Cel mai mult observ acest lucru atunci cand imi iau tocuri inalte si ma vad cu un cap mai inalta decat jumate din lume si nu stiu...Ma simt ciudat! Sunt prea inalta sau este doar o impresia de-a mea?

6 răspunsuri:
| pcris a răspuns:

Este foarte bine. happy Mica - mare, Important este sa te simti bine in pielea ta!

| TaNNNkEr a răspuns:

Eu am 13 si 1, 75. Eu sigur sunt mult mai inalt pentru varsta mea. Tu, totusi esti cu putin poate chiar deloc mai inalta. tu esti potrivita si nu trebuie sa iti faci griji. Nici eu nu imi fac griji. Pur si simplu asta e modul meu de crestere

| dianainsta01 a răspuns:

Eu am 12 ani si am 1, 64... Intradeva sunt destul de inalta pentru varsta mea si probabil o sa mai cresc si o sa fiu exagerat de ialta sadsad... Dar tu la varsta de 16 ani cred ca ai inaltimea perfecta =D Nu cred ca o sa mai cresti mult deoarece pe la varsta aste cam stagnezi, nu uita ca ialtimea ideal pe ntru o fata este in jur de 1, 75.

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Eu sunt baiat, la 16 ani aveam 1.93 si acum am 23 de ani si 1.97, la 1.73 esti perfecta, eu in liceu aveam o colega care avea peste 1.80 si daca isi punea tocuri era aproape cat mine...

| darnme a răspuns:

Eu am 16 ani - 1.76 si ma simt grozav cu inaltimea mea.De fapt nu stiu cum ar fi lumea daca nu as fi fost inalta laughing Imi amintesc si acum prima oara cand am purtat tocuri cat de mandra ma simteam, deasupra tuturor rolling on the floor
Stiu, suna penibil si este intr-un fel, dar imi iubesc inaltimea si sunt mai inalta ca tine.N-ai de ce sa te simti ciudat, ar trebui sa fii multumita de cum arati, sigur arati bine!

| vaali13 a răspuns:

Esti inalta, si eu sunt inalt si ma simteam un pic ciudat pana mi-am dat seama ca trebuie sa te simti bine in pielea tahappy