| Aly_9916 a întrebat:

Salll auziti unde as putea sa imi fac majoratul ca... ideea cu inchiriatul unui local sau asa ceva nu ma incanta pentru ca nu vreau sa invit multa lume(doar pe cei apropiati) mi-am facut ziua de 16 la mine acasa si a iesit destul de misto...si la 17 ani nu am facut-o si prt mei au fost dezamagiti sh acum la 18 ani vor sa o fac misto ca sa o acopar si pe aiabig grin ehh ma rog multi imi zic sa o fac acasa. ceva ideei a da dispun de 12.5 milinoane.

3 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Pai daca ai acasa spatiu nu vad de ce nu ai face-o acolo
in plus e si confortabil "ca la tine acasa"laughing

Răspuns utilizator avertizat
| niko a răspuns:

Acasa fratehee hee o sa iasa mai misto acasa decat in vreun localhee hee