| UmbraDeVulpe a întrebat:

Observ cateodata cum ca e putin cu mov geaca, de ce? Pentru ca nu ma frec niciodata de nimic mov cu ea... Ce poate fi atunci? De culoare neagra e geaca, asta in cazul in care are importanta culoarea. Daca intr adevar nu ma frec cu ea de nimic ce e mov ce poate sa fie? De ce se face cu mov? Si ce sa fac sa nu se mai faca asa

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Vad ca ai o problema cu gecile bro laughing

| lpavel a răspuns:

Acea geaca s-a decolorat de aceea ai pete mov pe ea! Made in china... laughing Cand o mai speli nu o spala la temperaturi mai mari de 40 grade! Nu mai poti face nimic, decat sa cumperi alta!

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Atunci acea geaca a fost vopsita cu pensula intr-un garaj laughing imi pare rau ca rad de tine dar ai luat o teapa mare cu geaca aceia...

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Pai cum am zis nu prea ai ce face! daca zici ca la 20 grade ai spalat-o, de acum o speli cu apa rece, dar chiar si asa se poate decolora, nu exista garantie!

| Furnicuta000 a răspuns:

Poate fi de la detergent. Mai ales daca folosesti capsule din alea colorate. Ia putin spirt si freaca pata cu un servetel, daca nu se ia inseamna ca s-a decolorat culoarea, ori de la soare ori de la uzura obisnuita

Răspuns utilizator avertizat