| floryyn_9586 a întrebat:

Ochelari sau lentile de contact ?

Răspuns Câştigător
| russyy a răspuns:

Lentile sau ochelari nu conteaza.conteaza sa vezi bine. daca ti se par mai buni ochelarii iatii. daca vrei lentile sunt bune si alea.winking dar d la lentile pot aparea probleme.

8 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Acum prefer ochelarii, inainte eram de parere ca lentilele erau cea mai buna alegere, insa mi-am dat seama ca pentru a avea lentile trebuie sa fii atent, responsabil. si cum eu nu prea sunt am ramas la metoda clasica cu ochelarii [+ ca mai si costa solutiile si trebuie schimbate lentilele la o anumita perioada ]batting eyelashes

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Binoclu.

| Mao a răspuns:

Ochelari, sunt mai siguri.

| deea07 a răspuns:

Eu inca n-am incercat lentilele dar m-ar tenta, sunt mult mai estetice decat ochelariibig grin

| TheDaughter a răspuns:

Lentile

| CristinaCrisy a răspuns:

Lentile

| Jeryko a răspuns:

Lentile

| AstaMicăăEoBestie a răspuns:

Sincer eu daca ar fi sa aleg as alege ochelarii pentru ca sunt mai siguri. lentilele te pot deranja la ochi si nu le poti suporta mult timp plus ca trebuie sa ai mare grija pe unde le pui...happy