| Cadillac a întrebat:

Odata ce am sters un mail din email de pe yahoo se poate sa il mai recuperez?

5 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

Daca nu l-ai sters din Trash... da, il mai gasesti acolo.

| suprizaman a răspuns:

Desigur gabi. Du-te la optiunea trash de pe coloana cu imbox, drafts, etc. din stanga.Acolo ii dai click pe el si ii dai move de pe coloana de sus si dai move in imbox.Gata,emailul e recuperat.Bafta!

| suprizaman a răspuns:

Depinde cine ti l-a trimis daca e o cunostinta zi sa ti-l trimita inapoi. Daca e o institutie [gen yahoo.com] trimite un email de retrimitere a emailului pe care l-ai sters ( in conditii posibile). Daca vrei sa fiu rational, asta e ultima sansa.Sincer mult noroc!

| Cadillac explică:

L-am sters si de acolo