| twilightt a întrebat:

Of TPU! Vine ziua mamei mele peste cateva saptamani si nu stiu ce sa ii fac! Dar vreau ceva manual! Inafara de dulciuri si felicitari ce mai stiti? Va rog cine da raspunsul cel mai bun primeste fundita! Cine nu doar vot!

2 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Poţi să îi faci ceva din origami, pe fiecare chestie din origami scrii câte o literă din cuvântul ''Te iubesc, mami'', o brăţară handmade, un desen orice vrei tu! Orice cadou de la copil presupun că este special.
Sper că te-am ajutat.
Pa-pa!

| vladix2011 a răspuns:

Un colier handmade.http://tutoriale.igorette.com/