| Didyshiatat a întrebat:

peste cateva saptamani e ziua mamei mele si nu stiu ce sa ii cumpar. Ea este in Olanda si vine exact de ziua ei.
PLZ. SPUNETI-MIwinking

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Florile nu trebuie sa lipseasca si pentru ca asa se obisnuieste, ii poti comanda un tort

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Cumpărăi o floare. Sigur ar aprecia foarte mult gestul.
Sau o ramă foto cu poza voastră în ea.
Te-aș sfătui să-i dai ceva simbolic.Haine și bijuterii o să-și ia singură.

| Didyshiatat explică (pentru mimiwewem):

Multumesc

| mimiwewem a răspuns (pentru Didyshiatat):

Cu plăcere.

| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Ei bine, nu prea pot sa te ajut.Este mama ta si ar tebui sa stii ce ii place si ce nu.Dar ca sa stii, chiar daca nu o sa ii placa o sa iti spuna c ii place laughing Asa sunt mamele. Dar uite cateva idei: o bratara, un lantisor, un parfum, un buchet de flori, cercei.O sa ii placa orice cadou, pentru ca e din partea tawinking

| charleslouboutin a răspuns:

E o intrebare aberanta! Tu ar trebui sa stii ce ii place...ce are nevoie, etc.

| AnonimKidd a răspuns:

Ce dragut! Sa fie sanatoasa si sa aiba parte numai de bucurii! Cel mai mare cadou va fi ca te revede pe tine! Poti sa ii cumperi/faci o felicitare, sa-i iei un buchet cu flori si stiu eu, ceva ce-i place ei! Poate o bijuterie sau o rama foto cu o poza cu tine thinking

| Elena00100 a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu ea si sa vezi ce ii place ei foarte mult. Dar iti zic eu ca pentru ea cel mai frumos cadou va fi faptul ca esti tu langa ea. happy

| XoMasquaradeXo a răspuns:

Incerarca sa ii cumperi un lantisor frumos, o bratara/o pereche de cercei personalizati(sau facuti de tine iar in privinta asta sunt multe video-uri pe youtube http://www.youtube.com/watch?v=8K3rZjUKiEM) si pe langa acest cadou poti incerca sa-i faci dintr-o carte de retete un tort. P.S:Nu-ti fa griji daca nu va iesi chiar la fel cu cel din revista pentru ca mama ta sigur va aprecia.Mult succes! :))

| mindyabusiness a răspuns:

Ai putea sa-i dai un buchet de trandafiri si o ciocolata (ceva mai ca lumea de exemplu: Milka Raffaelo sau Heidi ) Sper ca te-am ajutat happy

| Mădălinuţaaa a răspuns:

Buna happy. Ce ii place ei foarte mult? big grin

| Mădălinuţaaa a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi ceva ce sa aveti amandoua la fel big grin.