| Giulia97Anna a întrebat:

Ofer funda! Am o mare problema.Nu imi pot privi tatal in ochi.Si nu stiu de ce sad nu m-am certat cu el sau ceva.Nu mi-a facut rau niciodata.Pur si simplu nu pot sa il privesc.Sau pur si simplu stau in casa cu el si rar daca scot cateva cuvinte cu el pe zi.Parca am fi niste straini.Ma simt atat de vinovata sad desi nu stiu unde gresesc.Cu mama nu am probleme.E mama.Dar cu el...nu stiu.O fi ceva psihologic? Si m-ai sunt vreo 2-3 persoane care nu le pot privi in ochi.Nu inteleg ce e in neregula cu mine.Ok, sunt timida si introvertita dar chiar pe tatal meu sa nu-l pot privi in ochi? sad va rog ajutati-ma.Ma simt atat de prost.Nu stiu ce e cu mine de am inceput sa fiu atat de rece de la un timp.
Intr-adevar acum cateva luni am avut o situatie mai critica sa zic asa. Iubitul meu era plecat de un an si eram mereu suparata.Nu aveam pofta de mancare, slabisem vreo 10 kg.Eram foarte slaba(acum sunt ok).Si incercam sa imi gasesc de munca si nu reuseam.Incepusem sa ma enervez din orice(eu care sunt o persoana rabdatoare si calma).Pur si simplu ma enervau toti.
Acum sunt mai bine.Lucrurile cu iubitul meu s-au clarificat.Si totusi...ce e in neregula cu mine?

2 răspunsuri:
| Jameson_Christopher_1979 a răspuns:

Nu te simți prost nu doar tu ai problema asta cu privitul în ochi eu nu pot nici să mă uit antrenorul meu de fotbal sau diriginta sau unii prieteni, trecând la chestia că ești rece cam da aşa sunt şi eu doar că eu sunt mai rece decât gheața din epoca glaciară şi nu vorbesc prea mult doar scriu, hmmmmmmmmm probabil pot spune același lucru şi despre NERVOZITATE

| Giulia97Anna explică (pentru Jameson_Christopher_1979):

Da,dar e tatal meu.Tu nu iti poti privi tatal in ochi?