| AlinaHoran a întrebat:

Ofer funda! vreau sfaturi urgente!
buna TPU! acum doua zile m-am intors de la mare si deja am inceput sa ma cojesc pe fata cryingcrying si nu stiu ce sa fac deoarece se vede f urat! Avand in vedere ca peste o saptamana ma duc la o nunta f importanta pentru mine as vrea ca sa ma cojesc mai repede sa nu se vada urat atuncicrying. Ce sfaturi imi recomandati? ce pot face ca sa ma cojesc mai repede sau sa nu ma cojesc pana pe 4 septembrie? ceva natural as vrea. ca nu am cum sa cumpar tot felul de creme.

Ofer funda! heelp me!

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Nu ai cum sa te cojesti mai repede,poti doar sa innoi pielea sa nu se mai vada cu putina crema,oricare ai in casa!Te pupacesc kiss