| oOoLadyMoOo a întrebat:

Ok. Buna TPU. Unde mergeti la strand [ sau piscine ] in vacanta? Eu chiar nu stiu. La Dinamo am fost anul trecut si nu stiu m-am cam saturat. Ce propuneri aveetibatting eyelashes? [Sunt din Bucurestiwinking ]
Tnx + Funda

Răspuns Câştigător
| OneBoy a răspuns:

Poiii...DIn cate stiu eu mai toti se duc la Strandul din Dambovita happy acum depinde si in ce zona stai, e foarte frumos si la 50 de metri este renumitul Lacul Morii cu o priveliste minunata happy Darrr...tot mai frumos e la mare :X