| cocoshanell a întrebat:

Ok:cu toate ca acesta nu i un site de matrimoniale am si eu urmatoare ginduri, adica as vrea sa cunosc si eu o fata simpla si fara fite si aere de prost gust. o fata agreabila si foarte dornica de o relatie de lunga durata. Ok?
deci bucuresti(sector3) sa ai peste 18ani si sa nu ai mai mult de 1 65...
astept mess -pe privat cele foarte serioase:

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| thealchemist a răspuns:

Dupa cite stiu eu astfel de anunturi puse la intimplare pe vreun site sau in ziare nu pot duce la nimic bun. sunt convins ca daca ai vrea ai putea sa cunosti o astfel de fata printre cele din jurul tau. nu e ca si cind sunt asa de rare ca-s pe cale de disparitie si trebuie sa le cauti in lumea larga. astfel de anunturi sunt pentru fetele naive care pot cadea in plasa unui traficant care le vinde unui bordel in Turcia, deci aviz fetelor.