| 24082000 a întrebat:

Ok deci am 16 ani si nu am sani gen sunt foarte mici crying Sunt momente cand ma dor dar nu inteleg de ce nu cresc, eu stiu asa cand te dor sanii inseamna ca ei cresc dar la mine nu! crying M-am saturat sa fiu cea mai nedezvoltata din clasa crying sunt singura care nu are sani, nu mi se pare ceva normal la mine ca la 16 ani sa nu ai sani! crying

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Ba este normal sa nu ai sani, caracteristicile fizice sunt conditionate genetic in primul rand. Deci conteaza in principal ce mostenesti din familie.

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Bucura`te ca nu vei avea dureri de spate.Cat despre cum te vor vedea cei din jur, daca de asta te temi, tine minte "mici si jucausi!" laughing

| Radu284 a răspuns:

Ce inaltime ai? Cate KG?

| ALittleDeath a răspuns:

Doamne, gandeste-te ca-s fete cu sani mari si lasati si ar vrea sa fie in locul tau.