| Isabella1604 a întrebat:

Ok deci happy Este la mine in clasa un tip din Rusia nu stie sa vorbeasca bine bine romana insa merge la cursuri.Acum s-a mai remediat si imi place foarte mult de el prieteni lui imi spun ca vad chimica intre noi si cred ca ne placem reciproc pentru ca in clasa mereu ne tachinam reciproc ne aruncam bucati de guma in ore mingi de hartie si multe alte tachinari happy O prietena de-a mea a vorbit cu el si l-a intrebat daca ii place de mine si mi-a zis ca a inceput sa se inroseasca si era destul de timid ceva ciudat din partea lui si ii zicea ca nu dupa aia prietena mea i-a zis ca de ce ca nu sunt frumoasa si a zis ba daa e frumoasa dar nu stiu happy in alta zi a vb din nou cu el si a zis ca ii par foarte fumoasa dar prieteni happyIar cand fetele incep ca glumeasca pe seama aceasta se inroseste si rade dar nu zice nici ca da nici ca nu.Mie una daca nu imi place un baiat si cei din clasa ma tot intreaba daca imi place de el le zic foarte serioasa Nu, nu imi place insa el nu el se inroseste rade si nu zice nimic. Fetele imi zic sa vb eu cu el insa nu stiu voi ce credeti?happy Merci mult dau funda happy

1 răspuns:
| Rorschach a răspuns:

Buna! Pai eu spun sa vorbesti cu el, caci daca el a rosit, e un semn bun, adica si eu roseam la liceu, cand ma intrebau colegii daca imi place de o anumita colega si nu ziceam nimic, deci e cu subinteles. Eu zic ca merita sa-ti dai, in primul rand, tie aceasta sansa si apoi lui, in cazul ca raspunsul lui va fi Da! Daca simtiti reciproc acest sentiment de atractie, atunci nimic nu cred ca v-ar impiedica sa va intalniti, sa vorbiti, sa va deschiti unul face de altul. Sa fi doar tu! Sa fi iubita si binecuvantata! Aloha big grin