| CodrutaGeorgiana a întrebat:

happy Mie imi place de un baiat care imi este coleg. big grin
Ma inteleg foarte bine cu el, vorbim mult pe mess...dar deja nu mai stiu ce sa vorbesc cu el laughing nu mai gasesc nici un subiect de discutie.big grin M-ati putea ajuta?
Merrsi anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Cind te potrivesti cu cineva, comunicarea este foarte importanta si e naturala. Vorbesti cu orele, nimicuri sau chestii importante si nici nu stii cind trece timpul. Si faci asta fara efort!
Deja tu trebuie sa te chinui ca sa gasesti subiecte. Ori faceti ceva in comun - jucati un joc online de ex si faceti si ceva conversatie, dar mai usurica, ori mai luati o pauza si apoi vezi ce se alege.
Totul trebuie sa vina de la sine!

| CodrutaGeorgiana explică (pentru michelia):

Merrsiwinking

| michelia a răspuns (pentru CodrutaGeorgiana):

Bafta! Se vede ca esti o fata educatahappy

| CodrutaGeorgiana explică (pentru michelia):

Multumesc happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti este coleg, cu atit mai bine.gaseste vreo joaca si jucati la lectii. daca va prinde proful, cu atit mai bine, aveti ceva in comun big grinbig grin

| thelowe a răspuns:

Gasiti niste pasiuni comune si discutati-le.sunt sigura ca mai exista inca foarte multe subiecte pe care inca nu le-ati abordat.