| lykkeli a întrebat:

Ok.deci in ultimul timp ma macina o problema.nu stiu care poate fi ringtone ul perfect. vreau sa fie ceva care sa sune bine si as vrea sa fie nou dar astea noi se invechesc.hmm. nu vreau sa fie nici antic. poate ceva pe langa. dar nici a opera sau rock nu vreau sa sune desi imi place mult si rockul. un ringtone cu care sa te poti mandri... care ar fi acela? fara glume...

Răspuns Câştigător
| OpreaSimonaAlina a răspuns:

Eu de exemplu am ca ringtone Good Charlotte-The World Is Black... Nu e o melodie nici noua, dar nici antica cum ai spus tu...Are o tenta de rock dar nu e havey metal happy
Ca sa te poti mandri cu un ringtone trebuie sa iti placa in primul rand tie, si sa nu trebuiasca sa te grabesti de fiecare data cand iti suna telefonul sa deschizi pentru. ca ti-e rusine cu el... Asa ca bafta in cautarea ringtonului perfect.

3 răspunsuri:
| HoneyCocaine a răspuns:

Mie im suna TOP -Turn it up si se aude destul de bine thinking
Pana acum am avut Play&Win - Ya bb si suna excelent.
Incearca : Naraotic Sounds ft Christian D - Posia de Amor sau don Omar - Danza Kuduro. love struck