| anonim_4396 a întrebat:

Ok,deci parintii mei sunt destul de stricti, nu prea am pierdut noptile prin oras desi am 18 ani. Cum as putea sa ii conving sa ma lase la mare cu cativa prieteni, unii mai mari ca mine?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca stai cu ei accepti ordinele pentru ca stiu ce o sa faci cu aia

| Fatamuntilor a răspuns:

Invitand prietenii tai la voi ca parintii sa-i cunoasca
Bacul l-ai dat? Poate fi motivatie in plus pentru a te relaxa chiar daca il iei sau nu!
In plus poti asigura o partedin cheltieli? Cateva zile la pare sunt destul de costistisoare pentru majolitatea familiilor.

| mont a răspuns:

Greu spre imposibil la 18 ani chiar daca asta insemna sa fi major, poate la 25 sa te lase. Poti incerca promisiuni, ca vei fi cuminte, nu vei intra in apa (la adancime peste 1 metru), nu vei merge la cluburi, vei avea grije ce mananci, prietenii tai sunt si ei cuminti, poate ai noroc si te lasa. Alte idei nu am.

| aomine18 a răspuns:

Nu e nimic frumos in a pierde noptile prin cluburi si terase, parintii tai fac cei mai bine pentru tine