| ymary a întrebat:

Ok,deci, uitati care e problema mea. Eu nu vorbesc cu baietii pentru ca ei nu ma prea baga in seama. Ma gandesc ca e din cauza ca sunt foarte timida. Sau care credeti ca e motivul? Funda si restul vot :****

2 răspunsuri:
| alexinho71 a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai mult cu ei si sa fi mai indrazneta. Poate atunci o sa vorbeasca cu tine. Funda?

| Nariah a răspuns:

Nu ai de ce sa fi timida! Ca sa vorbeasca cu tine trebuie sa fii indrazneata si sa ii abordezi prietenos! Fii vesela, glumeata, sigura pe tine! Cel mai mukt conteaza atitudinea! Succes