| CAMIOANIEEE a întrebat:

Ok,deci...vă rog, nu râdeți! Am câțiva colegi în clasă care tot povestesc despre bătăile lor.Eu habar n-am să dau cu pumnulstraight face.Mă înțeleg bine cu ei dar când vor afla asta...mi-e teamă să nu râdă de mine.Ce ar trebui să fac? Mie nici nu-mi place violența.

Răspuns Câştigător
| Daniel2836 a răspuns:

Raspunsul de aur : NU-I BAGA INSEAMA. Crede-ma si eu sunt la fel, fac auto aparare (Aikido) si oricum nu ii bag insema chiar daca majoritatea ma fac fetita.

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Minte si tu, crezi ca ei spun adevarul?

| sappy a răspuns:

Esti sigur ca, colegii tai nu mint? Cand esti in liceu/scoala majoritatea se lauda cu chestii false sau cu prea putin adevar.Ai putea sa minti sau sa spui adevarul pe un ton superior ca un lider!

| Deaad a răspuns:

Dar ce-ti pasa? Spune-mi, ce-ti pasa? Ar trebui sa nu dai nici cacatul din WC pe rasetele lor.Si de mine rad multi, si ce? Ma influenteaza cu ceva? Ma simt prost? Nu.Invata sa nu-ti mai pese.

| peperonies a răspuns (pentru Deaad):

Iti pasa destul incat sa scrii aici despre asta.

| CAMIOANIEEE explică (pentru Deaad):

Îmi pasă că m-am săturat să tot fiu batjocorit.În clasele 5-8 eram tare batjocorit din orice.Plus că nu doar că o să râdă, ci o să și mă bată.

| DaianMarian a răspuns:

Inseamna ca nu ai niste prieteni adevarati... acei oameni care te critica si care rad de problemele tale nu pot fii numiti prieteni

| krs23 a răspuns:

Fa niste cursuri de auto aparare.