| NotMe_9935 a întrebat:

Ok. Imi place de un tip. La inceput se purta excelent, in senusul ca ma lua in brate imi facea avansuri ma gadila mai mereu (ne jucam) vorbea frumos. Acum, nici nu ma mai saluta. Eu incerc sa il ignor, asa cum face si el. Ce parere aveti? Sa continui sa il ignor?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Depinde şi de atitudinea ta dacă tu reaţionai la ce îţi spunea făcea el sau nu. Dacă el încerca şi tu nu aveai niciun răspuns e normal să te ignore acum. Vorbeşte cu el întreabă-l ce s-a întâmplat. Dacă îţi răspunde în 2 peri ignoră-l în continuare! Baftă!

4 răspunsuri:
| NuAmHabar a răspuns:

IN primul rand trebuie sa il intrebi dc te ignora! Trebuie sa exista un motiv! Dar daca el nu vrea sa iti raspunda, inseamna ca pur si simplu nu vrea sa mai vb cu tine.

| Gabbitzu a răspuns:

Incearca pentru inceput care este motivul de se comporta asa cu tine, ce s-a intamplat? i-ai gresit cu ceva? sau ce este cu el. asta ar fi prima solutie, iar restul iti vei da seama la inceput, daca sunteti de mult timp impreuna si nu ati avut inca contacte sexoale asta inseamna ca desi sunteti de mult impreuna, el sta cu un grup de baieti si aud ca intre voii 2 nu s-a intamplat nimic, atunci acel grup rade de el, deci cel mai bine este sa porti o discutie cu el, iar daca nu porti o discutie cu el lasa-l pe el sa poarte una cu tine, si cu timpul afli care este motivul vostru... Bafta in viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sunt Diana si am citit problema ta.Parerea mea este ca ar trebui sa-l intrebi ce s-a imtamplat de te ignora.

| KOMonica a răspuns:

Ia intreaba-l care e motivul? spune-i ca oricum n-o sa se intample nimic, dar maca sa zica de ce s-a schimbat