| Bufferia a întrebat:

Ok,nu am timp de nimic mai nou .....Am nevoie deputina organizare, am de facut pentru saptamana asta un eseu la istoria artelor de 6 pagini,o tema gigantica la franceza, o tema la engleza cam la fel de mare (vreo 4 pagini fiecare) si un colaj pentru educatia vizuala.In plus trebuie sa invat pentru teza la logica (unde trebuie sa-mi refac caietul pentru ca l-am pierdut si nu am dupa ce sa invat),teza la engleza (unde chiar trebuie sa invat ca sunt cam praf)si teza la istoria artelor (pentru asta am timp ca e in ianuarie,dar totusi nu pot sa invat pe ultima suta de metri )

Cine imi face un orar primeste funda laughing Mi de multumiri daca reusiti eu nu reusesc sa-mi fac timp, ps intre orele 16 -18 am repetitii cu corul...

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Orar. 25 de minute învășar, 5 minute pauză.