| Bubuluta a întrebat:

OK, stiu ca e ciudat, dar vreau sa stiu...
Deci, este un baiat la scoala, de care pot spune ca imi place...
Se uita la mine cand trec pe langa el, si cam de fiecare data.
Si cand stateam pe hol, el era in clasa alaturata si se tot uita la mine si prietenele mele, altadata se uita prea mult, ceva gen holbat...

2 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Si ce vrei sa stii? Intreaba-l pe el.

| devilshelp a răspuns:

Nu despica firul in 4 prea mult. Poate visa cu ochii deschisi. Si mie mi s-a intamplat sa se tot uite la mine baiatul de care imi placea, dar el asa facea cu toata lumea. Mai intai informeaza-te daca esti singura la care se uita, iar apoi atunci iti pot "confirma" mai bine