| blacksweetcry a întrebat:

Ola! am si eu o intrebare:cum merge cu funditzele alea? de unde le iau? cum le trimit cuiva? ce semnifica? cel care da cel mai complex raspuns si aflu despre ce e vorba ii dau o fundita... explicati`mi si mie.sunt noua pe acst site

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Pai:cand dai un raspuns bun si cel ce a pus intrebarea considera ca e cel mai bun atunci iti da funditza.Sugestia mea este sa nu cershestifundita spunand:imi dai funda, funditabatting eyelashes sau ceva de genul.La intrebarile pe care la pui tu vei vedea langa fiecare rasp cate o panglica transparenta. DAca dai click pe ea automat dai cuiva fundita happy Nu poti da decat o fundita la o intrebare.Mult norochappy

| beautifulkiss a răspuns:

Buna ne bucuram sa avem cat mai multe persoane noi pe acest site.
Cineva pune o intrebare iar tu dai un raspuns. Funda se acorda atunci cand persoana care a pus intrebarea a primit un raspuns folositor din partea ta si vrea sa iti dea tie funda, bije nu neaparat folositor poate asa a vrut.
Ai observat banuiesc ca funda este o panglica.Panglicile se acorda la cel mai bun, iar in cazul nostru la persoana care a dat cel mai bun rapsuns si care a putut ajuta persoana respectiva.
De trimis nu se poate fundele le are fiecare, nu se pot da.
Sper ca ai inteles si iti urez bun venit pe sitebig grin

| Nicoleta a răspuns:

Fundita e mai mult o recunostinta pentru un raspuns bun(cel mai buna). In momentul in care cineva pune o intrebare si primeste toate raspunsurile necesare, poate alege un raspuns"cel mai bun" pe care il declara castigator apasand in dreapta pe fundita gri. Fundita valoreaza 100 de puncte si nu iti ofera nimic altceva decat un rank mai bun si satisfactia ca ai dat cel mai bun raspuns.happy

Papa

| AnnaMariaaa a răspuns:

Findita o gasesti jos in dreapta si o acorzi utilizatorului care ti-a raspuns cum ai vrut tu la intrebare, ia semnifeica raspunsul castigator acordat de tinehappy

| Betty a răspuns:

Pai... funditele le primesti daca ai un raspuns foarte bunlove struck si nu, nu le poti trimite nimanui, sunt doar ale talelove struck

| Sunshinee a răspuns:

Fundita o gasesti in partea dreapta a fiecarui raspuns dat intrebarii puse de tine. Dupa ce ai pus o intrebare, in dreptul fiecarui raspuns primit se va afla o fundita. Raspunsului pe care il consideri cel mai corect ii acorzi o fundita. Mentionez ca pentru fiecare intrebare ai dreptul sa oferi o singura fundita. Tu poti primi fundite daca dai raspunsul cel mai potrivit cuiva si el va considera ca meriti fundita respectiva happy. Ce semnifica? Din cate vad eu, pe aici e mai mult o chestie de orgoliu. Ba, eu am mai multe fundite, sunt mai tare. Pentru mine, e un mod de a multumi celor care ma ajuta. Sper ca ai inteles. Bafta! (: