| iiPucca a întrebat:

Sunt noua pe acest site si nu stiu cum e faza cu funditzele si chestiile alea care se dau pentru raspunsul cel mai bun la o intrebare. Deci va rog frumos explicati-mi si mie cum dau funda si toate cele.

Răspuns Câştigător
| coolestpageer a răspuns:

Pei funditele se dau cum ai spus pentru cel mai bun raspuns; iar voturile se dau pentru tipul de raspuns pe care l-ai conbsiderat ex:"stupid" "folositor" "amuzant" etc.Fiecare treaba de asta te ajuta sa faci puncte fiecare punct valoreaza:sincer nimic e doar sa nu te plictisesti si sa raspunzi si sa pui intrebari site-ul nu are ca scop sa castigi ceva decat sa te clarifici... oricum cand vei vizualiza intrebarea vei vedea in dreapta un cerculet cu "funda" si jos iti poti expune parerea cu vot da click la mine si da pe fundatongue ti-am explicat