| Andre_2169 a întrebat:

Olahappy
Deci am 1.63 m si 50kg si vreau sa ajung la 45-46kg.
Chestia este ca nu pot slabi, adica fac foarte multe exercitii fizice, merg pe jos foooarte mult, alerg si mananc doar o data pe zi si nu mult, si totusi cu toate aste nu slabesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Mie mi se pare ca ai o greutate normala...nu cred ca esti grasa.Si daca incerci o cura de infometare nu vei reusi de loc! Intra aici, vei gasi niste informatii interesante, daca iti doresti atat de mult sa slabesti! http://www.tpu.ro/beauty/cum-pot-slabi-usor-si-sanatos/
Bafta!

| Zozoleparfumath a răspuns:

Incearca sa mananci normal, insa nu grasimi.multe fructe si iaurturi si in special paine neagra dar putinahappy.in cazul in care mananci cartofi prajiti renunta la paine.si dupa ora 6 mananca numai fructebig grin.:*