| eSc a întrebat:

Olanda sau Romania? Tu ce zici?

3 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Olanda! Desigur pentru mori de vant si lalele, absolut nimic altceva laughing

| Marghioalaa a răspuns:

Traiasca Olanda:X

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Cu siguranta, Olanda! Olandezii sunt vicecampioni mondiali, iar Romania nu a mai ajuns la CM din 1998. La Enschede, Amsterdam, Haga sau unde se va juca in Olanda, eu consider ca scorul va fi de 3-0, 3-1.Sau 2-1! Minune mare va fi daca vom reusi sa scoatem un egal pe 16 octombrie 2012, cand va avea loc Romania-Olanda! Pana atunci sa speram ca fotbalul romanesc va avansa!