| Roxana6277 a întrebat:

OMG pentru fanii Amurg:
Bruno Mars a compus o melodie pentrupartea intai a ultimului film din seria Amurg:Braking Dawn Part 1: Bruno Mars - It will rain.
http://www.youtube.com/watch?v=fwr1hm_oBxE Daca nu merge linkul dati youtube. Va place melodia?

2 răspunsuri:
| JesicaT a răspuns:

Meodia este superba, iar filmele si mai dragute :*. Stii ce se intampla in partea a2a de la Breaking Down? daca nu iti zic eu (am vazut un interviu cu Kristen si Robert) big grin

| Roxana6277 explică (pentru JesicaT):

Am citit si cartile si stiu finalul, dar merci oricum. happy