| DarkFromGrave a întrebat:

Paaai, in ultima vreme m-am purtat destul de urat cu cea mai buna prietena a mea. Cam singura persoana de pe lumea care mi-a acceptat toata prostiile.
Am fost nesuferita, aroganta. oricum deloc cea mai buna prietena... si acum trec si la intrebare.
As vrea sa ma revansez fata de ea si nu sh cum. Mi-ati putea da niste ideei, fiindca se apropiie si ziua eibatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| Ella_7974 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi ceva ce sti ca si-a dorit din totdeauna. Sau un lucru marunt care sa simbolizeze prietenia voastra. Asa ea si-ar da seama ca regreti modul in care te-ai purtat si ca inseamna mult pentru tine. Bafta!