| Dyva a întrebat:

Pai vreau si eu sfaturi orce sfaturi va rog mie imi place de un baiat si la ura de franceza mi-a spus ca si el ma place si acum tota clasa stie ca suntem impreuna si asa este dr prietena mea cea mai buna si ea il pace iar acum la ora de sport nu ma lasa sa ma apropii de el si ea se da pe langa el si sunt cam geloasa ce sa fac? si mai e si prietena mea ce mai buna?

Răspuns Câştigător
| Tinusikk a răspuns:

Pai daca ti-ar fi prietena nu s-ar baga intre voi, si daca ti-a spus el ca te place, unde se mai baga ea?

parerea mea este ca asta nu e prietena adevarata, ar trebui sa va lase in pace nu sa se bage intre voi.

dar el daca intr-adevar te place nu va atrage atentia la ea si te va vedea doar pe tine...

pOp

2 răspunsuri:
| L7L a răspuns:

Wow da zici ca esti intr-o telenovelalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa fii mai atenta la orele de lb romana