| GhostSura a întrebat:

Pana la ce varsta cresc baietii in inaltime?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GhostSura explică (pentru JicaContra):

Dacă pot să știu, câți ani ai acum?
Câți cm ai mai crescut după 18 ani și la ce vârstă te-ai oprit?
Scuze de întrebări, sunt disperat să cresc rolling on the floor
La 13-14 ani eram în jur de 1, 65 iar acum la 20 am 1, 80 Zici ca mai cresc? Am rude care și depășesc 1, 80.

| JicaContra a răspuns (pentru GhostSura):

Nu e o regula exacta, cuvantul cheie e "SI pana la"
nu inseamna ca SIGUR, cresti pana la 24, cum spuneam, eu pana la 18 eram micut, dupa 18 am avut colegi INVIDIOSI ca am devenit mai inalt ca ei, si care faceau culturism si luau hormoni de crestere

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Până în 20 de ani.

| Anonima163333 a răspuns:

Pana pe la 19, maxim 20 de ani