| viies a întrebat:

Pana la ce varsta cresti? Dupa 18-19 ani mai poti creste in toate (inaltime/grasime etc)?

11 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

In general pana la max 21 de ani. In practica pana in momentul in care atingi maturitatea sexuala, deoarece hormonii sexuali inchid mugurii de crestere ai oaselor.

Răspuns utilizator avertizat
| cristimihailov a răspuns (pentru AngelErmin):

Banuiesc ca intelegi procesul de crestere de vii cu raspunsuri atat de exacte.

In realitatea mea, lucrurile stau altfel. Banuiesc ca si niste studii in domeniu m-au facut sa vad lumea altfel decat tine.

Răspuns utilizator avertizat
| cristimihailov a răspuns (pentru AngelErmin):

Intr-un fel e bine sa ai convingeri.

Răspuns utilizator avertizat
| Dana1999 a răspuns:

In înălțime nu mai crești.

| Madaq a răspuns:

Inaltime nu prea, in greutate poti creste mereu

| BogdanNebunu a răspuns:

Am 45 de ani si uneori mai cresc

Răspuns utilizator avertizat