| ilovegreeneyes a întrebat:

Pana la urma trupa pussycat dolls s-a despartit? *si daca da din ce cauza?*fundita pentru ce-l mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| sexychick_4075 a răspuns:

Faptul ca ultima piesa, "Jai Ho!" a fost lansata sub numele de "Pussycat Dolls featuring Nicole Scherzinger" a facut ca intre membrele trupei sa apara discutii.

Melody Thornton s-a certat cu Nicole in timpul ultimului concert Pussycat Dolls, fapt care a dus la aparitia zvonurilor conform carora grupul s-ar desparti.

Cu toate acestea, Kimberly Wyatt spune ca trupa si managementul acesteia nu se afla pe aceeasi lungime de unda: "E adevarat, intotdeauna s-a pus accent pe Nicole, lucru cu care ne-a fost greu sa ne impacam de multe ori. Grupul a fost creat cu un scop, iar ei au stiut exact ce vor de la ei...adica pe Nicole in centru. In ficare videoclip sau recital, Nicole a fost liderul nostru.".

Apoi adauga: "Nu iau eu decizii. Suntem un grup iar parerile mele nu sunt mai importante ca ale celorlalte fete, insa această fomatie ramane pana la urma o afacere si sunt multi sefi la conducerea ei".

Dupa ce au fost cea mai iubita trupa de fete timp de cativa ani,
fetele de la Pussycat Dolls sunt decise sa isi spuna
"adio".
Nu este pentru nimeni o veste noua ca intre
acestea exista de foarta multa vreme invidie, lucru ce a dus de
cele mai multe ori la cearta.
Zvonul ca Pussycat Dolls nu o sa mai existe a pornit cu ceva
timp in urma, dar o sursa apropiata fetelor vine sa sutina acest
lucru.
"Este un razboi. S-au despartit pe bune. Niciuna dintre
fete nu mai vorbeste cu Nicole despre care cred ca a atras toata
atentia supra ei ca apoi sa isi vada de cariera ei
solo."
Vestea nu pare
chiar o tragedie.
Pe superba Nicole o s-o putem vedea in continuare pe scena
pentru ca nu o sa renunte prea curand la carierea ce i-a adus un
mare succes.
Cat despre celelate fete. acum este sansa lor sa
demonstreze ca si ele pot canta.
Si cum este la moda, o sa auzim cu siguranta pe viitor o
reuniune a trupei Pussycat Dolls.

fundita :d?