| Cσσкiє a întrebat:

Pantalonii scurţi merg cu cizmuliţe croşetate lungi?

Răspuns Câştigător
| Mya15 a răspuns:

Da, merg foarte bine. Cu un maiou mai larrgut, o palarie barbateasca( cred ca sti la ce model ma refer ) si o esarfa la gat vei arata ca in reviste.

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sigurr:X

pa, pa.

| Rukhsandra a răspuns:

Da...chiar foarte bine happy

| lollipop29 a răspuns:

Daaaaaaaaaa

| meLyssa_9110 a răspuns:

O noua obsesie x_X de exemplu, oricat de "aerisite" ar putea parea, datorita gaurelelor din dotare, cizmulitele din material textil retin transpiratia si caldura, provocand un disconfort real fashionistelor care se incumeta sa le poarte.

In plus, daca te prinde o ploaie cu ele, nu numai ca te uzi si te murdaresti, dar e indoielnic daca a doua zi le mai poti incalta...

Un alt inconvenient – major - ar fi ca deja le poarta toata lumea! Si cat de mult ti-ar placea sa te intalnesti cu inca 20 de fete necunoscute pe strada, toate incaltate exact ca tine? incearca sa fii cat mai unica. Daca vrei sa fii in voga, atunci alege o pereche de sandale cu barete subtiri si cu toc ascutit, care iti vor sublinia glezna delicat. iar pantalonii scurti ii poti purta cu sandalele cu talpa ortopedica si un tricou in dungi, Dungile si imprimeurile in stilul marinaresc sunt la mare cautare in aceasta primavara, asa ca da iama prin magazine si achizitioneaza-ti un tricou de acet gen. nu vei regretawinking

| RainbowChaser a răspuns:

Niste pantaloni scurti merg cu niste cizme de genul asta http://www.outfitmania.ro/......-negru/... Funda?

| Stefiiii a răspuns:

Da ff bine acum depinde de culoarea cizmelor si pantaloni tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normalll! Si.arata.ff.bine:Xx

| andraem a răspuns:

Da, meerg!