| ElvisTare a întrebat:

Pareri despre Justin Bieber.Alegeti dintre:
-Jegos
-Urat
-Frumos
-Afemeiat
-Handicapat
-De treaba
-Piz*a Nefutu*a(scuzati limbajul)
-Cel mai dragut baiat
-Marfa
-Fatalau
-Cu voce de femeie
-Cu cea mai draguta voce
-Sexy
-Prost
-Copil de bani-gata
-Harnic
(Sa va vad parerilehappy )
Alegeti numai 1

Răspuns Câştigător
| Stilskin a răspuns:

laughing haha 40 de milioane de fani? ( sa zicem ) ai vazut cati il urasc? Usher nu se bate pentru el deoarece cu ajutorul lui a ajuns bieber pe scena. ai vazut ce mustata are selena gomez? sincer m-am uitat la un concert de al lui pe youtube si am vazut cum un " fan " i-a aruncat o sticla de plastic in cap si a facut un taraboi de 20 de minute. Ai vazut vocalistul de la Linkin Park? era sa moara pe scena dar nu s-a oprit din cantat. URASC MUZICA COMERCIALA

25 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dacă ar trebui să aleg, aș zice că e urât, de bani gata și cu voce de femeie. Cu toate acestea, nu biberon e cel care ne deranjează, ci muzica lui de 2 bani ruginiți pentru fetițe în călduri. Și aici majoritatea celor care îl urăsc pe Biberon stau cam prost. Comentează despre muzica lui dar ei ascultă aceleași manele electronice (inna, puya, narcotic sound.) Eu zic să încetați cu moda asta de a-l urî pe biberon pentru că majoritatea chiar nu aveți motive să comentați despre el.

Baftă

| Dumnezău a răspuns:

Fatalau...am obosit de la atata haterit straight face

| deea89 a răspuns:

Nu pot sa zic nimic de rau ca nu am nimic cu saracul baiat dar nici nu este un cantaret care imi place asa ca...cea mai potrivita varianta pentru mine ar fi...copil de bani-gata

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Știi...mai bine mă abțin...oh go on

| bianca684 a răspuns:

-Fatalau
-Copil de bani-gata.Dac` crezi ca am dreptate. Fundaaa

| Sorana88 a răspuns:

Eu zic ca raspunsul dat de Bianca este cel mai INTELIGENT pe care l-am auzit despre J.B. Cit despre intrebarea pusa, eu zic sa ascultati pe youtube cum cinta live, si hai ca nu e rau deloooc. Marfa.

| Nicooooo a răspuns:

Nu stiu ce sa zic nu am nimic cu el...;-? copil de bani gatawinking

| Mikyyela a răspuns:

- Frumos, cu cea mai dragutsa voce love struck

| кא๔ a răspuns:

-Afemeiat

-Handicapat

-Fatalau

-Cu voce de femeie

-Prost

-Copil de bani-gata
big grin

| Anon123 a răspuns:

Frumos

| Bianca_8270 a răspuns:

Este un băiat frumos, nu vă înțeleg de ce jigniți să vă spun ceva :*
E urât? are peste 40 de milioane de fani.
Gay? Treziți-vă este cu Selena.
Artist bătut de soartă? Usher și Justin Timberlake se bat pentru el.
Fără succes? 17 ani, 29 melodii, 3 albume, 9 videoclipuri, 1 film, 1 carte, 20 de premii, 2 tururi ale lumi, 89 de showu-ri, 40 de milioane de fani.
Slab? Și-a rupt piciorul, dar tot a apărut pe scenă.
Fără inimă? Ați văzut videclipul de la : PRAY? face oamenii fericiți.
Pentru toți care îl detestă pentru ceea ce e, gândiți înainte să vorbiți!

| ElvisTare explică (pentru Stilskin):

Imi plac oamenii ca tine devildevil Sau unu si-a rupt mana si a continuat concertul pan' la sfarsit...Si a, da:Ador linkin Park...Mai ales rocku

| Stilskin a răspuns (pentru ElvisTare):

Mersi, si mie imi place mult rock-ul

| Stilskin a răspuns (pentru Bianca_8270):

laughing haha 40 de milioane de fani? ( sa zicem ) ai vazut cati il urasc? Usher nu se bate pentru el deoarece cu ajutorul lui a ajuns bieber pe scena. ai vazut ce mustata are selena gomez? sincer m-am uitat la un concert de al lui pe youtube si am vazut cum un " fan " i-a aruncat o sticla de plastic in cap si a facut un taraboi de 20 de minute. Ai vazut vocalistul de la Linkin Park? era sa moara pe scena dar nu s-a oprit din cantat. URASC MUZICA COMERCIALA

| anakondabaa a răspuns:

-Handicapat

-Copil de bani-gata

- Cuvoce de femeie

-Urat

| ElvisTare explică:

Numai 1 varianta din toate va rog

| Mmmmaaaaddddyyyy a răspuns:

Fatalau-Cu voce de femeie-Prost. Km atta.

| Mmmmaaaaddddyyyy a răspuns:

Cu voce de femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu, niciuna. Dar parere despre tine: ofticat, ciudos si infantil. sa nu uiti funda.

| Heather2001 a răspuns:

Aleg:cel mai dragut baiatlove strucklove struck

| ElvisTare explică (pentru Heather2001):

Vrei sa zici fatalaughing)Sau gaylaughing))Si prea sensibil

| Heather2001 a răspuns (pentru ElvisTare):

Parerea mea e ca nu canta el foarte bine dar e super frumoslove struck

| summergirl25 a răspuns:

-cel mai dragut baiat

| AAAA31 a răspuns:

Nam nimic cu el na nici nu-mi lace deci o sa aleg
Copil de bani-gata si Cu voce de femeie e si normal daca are voce de femeie sa fie si Fatalau big grin

| JustMe324 a răspuns:

Prosthappy.de bani gata si fatalau! (imi plk de el doar ca e skater nu ca e cantarethappy )

| WonderMan a răspuns:

JEGOS! URAT! numai cand ii aud numele ma doare capul