| GKev a întrebat:

Pareri despre liceul Nicolae Kretzulescu?
Cum vi se par : profesorii, elevi etc
Programul (daca il stiti)
Si eventual media pentru bursa xd.

2 răspunsuri:
| LiviuYOO a răspuns:

Am terminat anul asta. Mi-a placut liceul asta. Directoarea o sa te cam enerveze, iar pana in clasa a 11-a o sa ti se para cam puscarie dar dupa totul o sa fie foarte lejer, singurele materii la care chiar trebuie sa inveti fiind matematica si romana. Ai libertate in liceu, poti sa iesi in pauza la tigara, profesorii nu sunt foarte stricit( cu cateva exceptii). La inceput o sa ti se para nasoala uniforma dar dupa o sa te obisnuiesti si de prin clasa a 11-a uiti de ea laughing Elevii sunt si ei de toate felurile, mie mi-a placut.
Programul e de la 8 la 15 ( bine in clasa a 12-a se transforma in 2 ore de stat la liceu laughing ) Promovabilitatea la bac e 100%.
Pentru bursa iti trebuie 8.50, poate s-a schimbat la 9 nu stiu

| LiviuYOO a răspuns (pentru LiviuYOO):

Oricum nu o sa gasesti ciori din astea spurcate ca in alte licee.