| Zdog a întrebat:

Pareri Replica IPhone?
Telefonul e acesta http://www.tocmai.ro/......73538.html Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Îmi place! happy are destul de multe pentru o replică.Am văzut că are și Wi-Fi ceea ce majoritate replicilor nu au.
Prețul nu e chiar ok...îți sugerez să negociezi puțin că sunt sigur că dacă insiști puțin mai lasă din preț. Măcar la 3 milioane.

| Zdog explică (pentru OnuOnulică):

Cam in cat timp se strica?

| OnuOnulică a răspuns (pentru Zdog):

Durează în jur de 4-6 luni.Nu o să te țină mult te asigur happy

| Zdog explică (pentru OnuOnulică):

Multumesc pentru raspuns, concluzia:O replica nu tine prea mult happy