| Zdog a întrebat:

Pareri Replica IPhone 5S cu android si ecran de sticla.http://www.tocmai.ro/......23511.html

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio replica nu merita banii dupa parerea mea, cele mai de proasta calitate telefoane care exista

| sltlp a răspuns:

Nu da banii pe replici

| Marian_Alin_1992 a răspuns:

Ideaa este urmatoarea, cand a aparut iphone 3s prietena mea si-a cumparat o replica ca doar e prea scump cel original. In primul rand durata de viata nu e aceeasi, aplicatiile nu functioneaza corespunzator si asa mai departe. Parerea mea unu mai vechi dar original. Acum tu decizi