| SrX a întrebat:

Parfumul by ungaro sau unscripted by patrick dempsey2? dc unu si nu altu. dau fundatongue vreau sa stiu si cum mirosbig grin

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Bună.
Ca să știi cum miros, ori ai pagină parfumată pe catalog, dar nu e mereu, ori îi spui unui reprezentant să îți comande mostre de parfum...am văzut că au câte 5 mostre dintr-un singur parfum(un set) cu 5 lei.
Mie îmi place mai mult Patrick Dempsey, nu știu să-ți spun de ce, îmi place mai mult cum miroase...