| adryana_8483 a întrebat:

Parintii vostrii stau pe mess?

Răspuns Câştigător
| RappK a răspuns:

Mami nici nu stie sa miste mouse'ullaughing

37 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu, nu stau pe mess, nici nu cred ca ar avea cu cine sa vorbeascalaughing
Dar tata cand e acasa sta pe net...big grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Doar cand sunt eu plecat de acasa si trebuie sa comunicam.

| Psihoyounger a răspuns:

Nu. Nici unul.

psihoyounger

| daii a răspuns:

Dacrying..adica mama mea...si sta exact atunci cand vreau eu..si ne certam tot timpulbig grin..desigur pana la urma ma lasa pe mine..ca noh..eu am prioritate la calculatorbig grin

by daiiwinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, maica-mea.

| Antrax a răspuns:

Mami stie mai bine ca mine pe pc deci sta pana la 3-4 noaptea

| inna a răspuns:

Nu din fericire laughing

| Marii a răspuns:

Tata mai rar dar sta, iar mama imi spune pe mess sa vin sa mananc. sau sa o ajut cu ceva, mi-a invatat si prescurtarilehee hee

| cioko19 a răspuns:

Da.cateodata. tongue

| JustMeFlory a răspuns:

Mama nu le are deloc cu calculatorul! In schimb tata mai sta pe mess dar nu vorbeste cu nimeni, plus ca are decat 20 de persoane in lista de messbig grin

| Leea1234 a răspuns:

Nu!

auran
| auran a răspuns:

Ai mei nu, dar poate peste 5-6 ani repeti intrebarea si-ti raspunde fii-mea...

| Raiden a răspuns:

Da, mamastraight face.

| AndreeA_4571 a răspuns:

Ai mei mai umbla pe net dar din fericire nu stau toata ziua pe mess asa cum fac eu. big grin

| buburuzAndreea a răspuns:

Mama stie sa stea si pe invizibil. Dar nu ii place sa trimita fatzuci.hee hee Lui tata i-am facut adresa de mess, dar nu a intrat niciodata. big grin

| RetroX a răspuns:

Ar vrea ei! laughing

| danutza a răspuns:

Nup nu au timp de asa ceva... din fericirehee hee

| DonGiovanni a răspuns:

Pe mess nu dar mama joaca spider soliter si tata ford racing laughing

| crisS a răspuns:

La lucru cand au timp happy din cate stiu eu

Răspuns utilizator avertizat
| LuS[z] a răspuns:

O da! si tocmai atunci cand am eu treaba la pc se trezeste si tata ca vrea sa stea pe mess

| alinutzacodruta a răspuns:

Nu se pricep la chestii din astea laughing

| sTeFaN. a răspuns:

Tata mai sta da fff rar mai ales ca are 17 pers in lista

| Cryss a răspuns:

Mama intra doar pe mail happy ca sa verifice daca a primit ceva. Pe mess nu tongue, poate pe viitor da big grin.

| dulcika a răspuns:

Buna.
parinti mei se joaca pe net dar nu stau pe msshappy

| missME a răspuns:

Ai mei stau mai mult pe skype...

| RappK a răspuns:

Hei...mersi pentru fundita chiar nu ma asteptam la ea pentru raspunsul meubig grin
popik:*

| Deny_8368 a răspuns:

Da... dar nu mult. cel mult 10 min

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Parinti mei nu stau pe mess pentru ca nu stiu sa umble la pc si nici la net.