| Dizzydizz a întrebat:

Parul nu mi se mai indreapta la fel ca inainte.Adica dupa 1, 2 ore numai sta drept. Poate fi din cauza la placa? Are 1 an si ceva.
Ceara de par este buna?

Răspuns Câştigător
| rallu_6013 a răspuns:

Eu cred ca dupa un an si ceva parul dat cu plac nu mai sta la fel(pentru ca s-a ars firul de par) si cred ca ar trebui sa iti cumperi o placa mai puternik.tonguebig grin

1 răspuns:
| ily kim nam gil a răspuns:

Cred ca e parul. omuletule mai lasa-l si pe el sa respire findca daca il tot dai cu placa se arde. fa un tratament la par, vezi ca exista anumite produse si innoiesteti placabig grin