| ßobolina a întrebat:

Ce as putea folosi pentru a avea parul drept in afara de placa?
Eu am o placa philips din set cu de toate si nu stiu.nu imi indreapta parul. e din cauza placii sau a parului?

Răspuns Câştigător
| miroonah a răspuns:

Sunt cam proaste placile alea din seturi cu "de toate"winking. Mai bine iti iei una simpla, mai scumpa dar nu se compara! Nu regreti ca ai dat un ban pe eahappy De la Remington sunt cred ca cele mai bune.

Mai poti folosi samponul de la Gliss-Asia straight impreuna cu balsamul de par+tratamentul+ masca de parhappy Sunt foarte bune! Le-am avut si eu si chiar iti lasa parul drept

FUNDITA?

4 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu parul', oricat l-as intinde, tot nu se indreapta in fata. Incearca, dupa ce te speli, pe parul umed, sa aplici o solutie care e tip balsam de la firma Artègo [se gaseste la magazinele 'de specialitate', ori la magazinele unde se vand placi de par, ondulatoare, perii] si daca esti din Bucuresti, te poti duce in Sun Plaza, eu de acolo mi-am cumparat-o tongue

Bafta:*

| ღAnonimღ a răspuns:

Eu zic ca e din cauza parului. Nu te mai da cu placa un timp. Si s-ar putea sa mearga. ricum eu cred ca ai parul frumos asa cum il ai:*. FUNA plz.

| adela_5527 a răspuns:

Nu se indreapta in fata daca esti tunsa gherute. gherutele nu stau drepte

| 5p1k3 a răspuns:

Nu te spala pe cap o zi si incearca cu placa sau plac+fixativ