| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Pasta de dinti pe cosuri are efect? Plizz!

7 răspunsuri:
| Ralluuuuu a răspuns:

Hei,de pasta de dinți nu știam nimic.Dar te poți da cu argilă e foarte bună o poți cumpăra de la farmacie.Nu e foarte scumpă!

| reihiuke a răspuns:

Din ce am citit pe un site cu remedii naturiste pentru acnee, da!

| thewomaninwhite a răspuns:

Da doar folosita cu masura adica aplica-ti pasta de dinti doar pe varful cosului nu si pe pielea din jur ca eu asa am facut odata si mi-am ars pielea abia dupa cateva saptamani mi s-a regenerat folosind alifie de galbenele

| TheHobbitHere a răspuns:

Nu stiu.

| Piiiiiiika a răspuns:

Buna.

Da, este buna.

Nu o tine foarte mult. Datorita mentolului, tenul sufera. Supa ce te cureti de pasta, da-te cu o crema hidratanta happy

Bafta.

| madymadd a răspuns:

Pasta de dinti iti usuca cosurilehappy