| FuriousMadalin96 a întrebat:

PC-ul se restarteaza singur,se stinge-se aprinde singur cand il misc, nu lucreaza o data cu monitorul... ceva idei?

3 răspunsuri:
| FuriousMadalin96 explică:

De fapt avea probleme la sursa..mersi oricum

| LeMoN19 a răspuns:

Virusi,asa imi facea si mie si credeam ca se ia curentulaughing).

| Ovidiu_Tilvescu_1996 a răspuns:

E posedat laughing) glumesc... in mod normal ar trebui sa poti regla asta din meniurile control panel... mi s-a intamplat si mie dar eu l-am dus la cei de la care il luasem pentru ca inca aveam garantie pe el happy cei de acolo au umblat in control panel si mi lau rezolvat pana la urma!