| iPhone44s a întrebat:

Salut tuturor, am o problema cu calculatorul... mai tot timpul imi apar si dispar ceva pixeli "purici" colorati pe desktop iar cam o data la 15-20 min, mi se stinge si aprinde monitorul asa de capul lui, cateodata nu isi mai revine deloc ramane tot negru iar monitorul intra in stand by. Monitorul nu este de vina deoarece l-am incercat si la alta unitate, vreau ceva idei cum as putea remedia situatia big grin. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Alexander121 a răspuns:

2 PROBLEME SIMPLE:
placa video sau
windowsulL:d succes

| tofanlucian12 a răspuns:

Schimba windowsul

| Deni123 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie..Stiu care e problema, sunt virusii.Ori il duci undeva sa iti instaleze windows-ul ori ti-l instalezi tu doar daca stii si ai ce iti trebuie pentru al instalawinking

| iPhone44s explică (pentru Deni123):

Windows-ul l-am facut de 2 zile doar ca nu am dvd-rw la si am mutat hardul pe un alt pc, am facut windowsul si l-am pus la loc big grin. Are vreo poblema?

| Deni123 a răspuns (pentru iPhone44s):

Nu, eu stiu ca nu are nici o problema!