| anonim_4396 a întrebat:

Calculatorul meu se stinge si se aprinde singur dintr-o data, eu am unitate abia adus-o de la cel care mi-a facut-o, nu stiu cum sa va explic eu am unitatea mica adica am monitorul pe ea... dau funda...scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| dindu a răspuns:

E probabil sa fie problema cu placa de baza sau hardu happy.

1 răspuns:
| Boouublees a răspuns:

Pai...Abia l-am luat si am schimbat placa de baza si l-am sters de praf inauntru si merege...adica nu se mai stinge singur