| 97vladu a întrebat:

Pe 1 iunie mergem cu sc in excursie,si vine si un coleg care ma enerveaza foarte tare si nu stiu ce farse sa ii fac,spuneti-mi cateva(fiunda)

Răspuns Câştigător
| KKKKiller a răspuns:

Nu-i faci nicio farsa.Tu, impreuna cu grupul tau de prieteni, faceti intruna misto de el.big grin

1 răspuns:
| TheAnswerMan a răspuns:

Pune in ghiozdan sau cu ce cari tu pe ascuns 1 tub de frisca.Incearca sa faci rost de o pana, iar cand doarme ii pui frisca pe amandoua mainile si apoi il gadili cu pana la nas si ai sa vezi ca se face numai frisca laughing)
Eu cred ca faza e clasica.
Funda?