| Stefan_3770 a întrebat:

Pe 1 iunie se invata?big grin

Răspuns Câştigător
| Kissy123 a răspuns:

Da...si cade miercuri

pls funda:O3

heey am raspuns primalaughing

6 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Da,se fac ore in mod obisnuit

| LauraaBlack a răspuns:

Pe mine de 1 iunie o sa ma asculte la biologielaughing. Dar in afara de biologie noi nu o sa facem orehappy. De obicei, de 1 iunie se fac concursuri in scoalahappy...etc. Daca se fac ore depinde de profesori, in general nu se fac ...Adica.sa iti dau un procent : 80% din scoli nu fac ore de 1 iunie, iar 20% fac ore! In fine mai depinde de scoala:X. Funda?

| Diana_8956 a răspuns:

Da mergem la skl dar de fapt nu prea se fac ore(plz fundalove struckhappy

| Sofia08 a răspuns:

Pe 1 iunie noi suntem deja in vacanta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 1 iunie pe toto copii ne doare la pola de toate laughing

| Delya_5794 a răspuns:

Buna.cred ca se fac ore infinde depinde si de profesori